Hit poslední doby Mísa na ovoce Present Time Open Grid Gold od známého výrobce PT LIVING za výhodnou cenu 749 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Mísa na ovoce Present Time Open Grid Gold oblíbené značky PT LIVING - toto zboží pořídíte s neuvěřitelnou slevou za 699 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.
Mísa na ovoce Present Time Open Grid Gold od známého výrobce PT LIVING - tento hit naleznete v právě probíhající akci za 699 Kč. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Udělejte si radost.
Dodržujete příjem doporučené denní dávky ovoce? Ne? Ale to byste měli.
Pokud ovoce nejíte jen proto, že jej nemáte před očima, vybavte se praktickou a elegantní mísou na ovoce. Je drátěná, snadno tak uvidíte, zda se vám kiwi, na které máte chuť, neschovává pod mohutným pomelem nebo podlouhlým banánem.
Není to jen mísa na ovoce. Je to malé drátěné umělecké dílo, které bude krásně zdobit váš jídelní stůl!
Další informace k produktu: Mísa na ovoce Present Time Open Grid Gold